College van Bestuur

Directie
Voorzitter College van Bestuur Lid College van Bestuur
Dhr. G.C. Voet Dhr. A. Wullems
06-15322226 06-16276634
e-mail: rvoet@prisma-scholen.nl e-mail: awullems@prisma-scholen.nl
Beleidsmedewerkers
Senior Beleidsmedewerker Kwaliteit en Personeel Orthopedagoog
Dhr. J. Witkam Mw. C.E.A. de Theije-Polspoel
e-mail: jwitkam@prisma-scholen.nl e-mail: cdetheije@prisma-scholen.nl
Administratief medewerkers
Directiesecretaresse Bovenschools ICT-coordinator
 
Mw. A. Hopmans- Van Gaans Mw. C. van den Boom- Vijverberg
e-mail: ahopmans@prisma-scholen.nl e-mail: cvandenboom@prisma-scholen.nl
Financieel medewerker
 Dhr. E. Steegmans
e-mail: esteegmans@prisma-scholen.nl 
Cvdboom@prisma-scholen.nl