College van Bestuur

Directie
Voorzitter College van Bestuur Lid College van Bestuur
Dhr. G.C. Voet Dhr. A. Wullems
06-15322226 06-16276634
e-mail: Rvoet@prisma-scholen.nl e-mail: Awullems@prisma-scholen.nl
Beleidsmedewerkers
Senior Beleidsmedewerker Kwaliteit en Personeel Orthopedagoog
Dhr. J. Witkam Mw. C.E.A. de Theije-Polspoel
e-mail: Jwitkam@prisma-scholen.nl e-mail: Cdetheije@prisma-scholen.nl
Administratief medewerkers
Directiesecretaresse Bovenschools ICT-coordinator
Mw. A. Hopmans- Van Gaans Mw. C. van den Boom- Vijverberg
e-mail: Ahopmans@prisma-scholen.nl e-mail: Cvdboom@prisma-scholen.nl
Financieel medewerker
 Dhr. C.W. van Rooijen
e-mail: Nvanrooijen@prisma-scholen.nl
Cvdboom@prisma-scholen.nl